Google’a Nasıl Reklam Verebilirim [VİDEO]

Google reklam verme ile yeni pazarlama çağında potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşın. İçinde yaşadığımız dönem internet çağı olduğu için artık reklamlar da internet üzerinden veriliyor; Google reklamları ile siz de yeni nesil reklamcılık hizmetinden yararlanmak istiyorsanız Google reklam verme sitesi tanışın ve internet kullanıcıları le yakın temasta kalın!

Google Reklam Verme Platformu: AdWords

Google Adwords, Google arama motorundan yapılan aramalar sonucunda sizinle ilgili olan aramaları üst sıralarda reklam olarak çıkarır. Yani sizin ürün veya hizmetlerinizi anahtar sözcüklerle eşleştirerek potansiyel müşterilerinizin sizi kolayca bulabilmesini sağlar. Günümüzde pek çok işletme Google reklamları ile kolayca bulunmakta ve popüler hale gelmektedir.

Google Reklamları Nasıl Çalışır?

  • Google reklam sitesi ile Google’a güvenilir şekilde reklam verebilirsiniz.
  • Ürün ve hizmetlerinizi sunduğunuz ülke, bölge ve şehirleri siz belirlersiniz.
  • Reklamlarınız tıklandığı zaman ödeme yapar, reklamlarınız tıklanmadığı zaman ödeme yapmazsınız.
  • Google’da çıkan reklamlarınız ile geniş kitlelere ulaşırsınız.
  • Potansiyel müşterileriniz ile kolay bir şekilde yakınlaşır ve ürünlerinizi, hizmetlerinizi kolayca sunarsınız.
  • Bütçenizi belirleyerek ilk etapta düşük veya orta bir bütçe ile başlarsınız. Google reklamlarından aldığınız dönütler ile bütçenizi ilerleyen zamanlarda arttırabilirsiniz.
  • Satış sonrası da dilediğiniz zaman destek alabilir, 7 / 24 sizinle ilgilenen temsilciler ile sorunsuz bir şekilde reklam vermenin keyfini yaşarsınız.

Google’da Nasıl Reklam Verilir?

Müşteri destek hattı ve elektronik posta hesabı ile günün her saati iletişime geçebilirsiniz. 0850 304 10 45 numaralı telefon ve destek@reklamverme.net e–posta hesabı ile her zaman iletişime geçebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*