Google AdWords Reklam Hesabı Nasıl Açılır?

Google’ın sağladığı en mükemmel reklam hizmeti olan Google AdWords ile tanışarak siz de yeni çağa ayak uydurun! Yeni nesil reklamcılık diyebileceğimiz Google reklamları ile hizmet ve ürünlerinizi geniş kitlelere tanıtın!

Google AdWords Nedir?

Google AdWords sizlere internet ortamında reklamlarınızın yayınlanabilmesini sağlayan bir uygulamadır; bu uygulama ile işletme, hizmet ve ürünleriniz sizinle ilgili yaptıkları aramalar sonucunda ilk sırada sizinle karşılaşırlar. Google reklamları sizin sitenize yönlendirme yaparak dilediğiniz yerde, dilediğiniz kadar kişiye tanıtım yapabilmenize olanak tanır.

AdWords Nasıl Çalışır?

Google AdWords siz değerli işletme ve kurum sahiplerinin hizmet verdikleri ülke, şehir ve bölgelerde veya üniversal anlamda reklamlarınızı Google arama motoru sonuçlarına göre çıkarır. Sunduğunuz hizmet ve ürünleri arama sözcükleri ile eşleştirerek potansiyel hizmetlerinizle ilgili bir arama yapıldığında reklam olarak internet kullanıcılarına sunar.

Google AdWords internet reklamları ile daha geniş kitlelere ulaşmanızı hedefler.

Reklamlar Nerede Yayınlanır?

Reklamlarınızın nerelerde yayınlanacağına siz karar verirsiniz; hangi ülkeler, şehir ve bölgelerin arama sonuçlarında bulunacağına siz karar verirsiniz.

Google AdWords Reklamları Nasıl Yapılır?

Google AdWords ile tanışmanın ve edinmenin en güvenilir, en kolay yolu LAYSOS ile iletişime geçerek Google reklamları hakkında bilgi almaktır.

LAYSOS sizlere en güvenilir ve pratik bir şekilde reklam yayınlama hizmetleri sunmaktadır. Bütçenizi belirleyerek bu bütçe dahilinde reklam yayınlayabilir istemediğiniz yerde reklamlarınızın çıkmamasını sağlayabilirsiniz.
İletişim

LAYSOS’a destek@laysos.com adresinden veya 0850 304 10 45 no’lu müşteri destek hattından ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*