2017 – 2018 iPhone Kılıf Modelleri Kaktustore’da!

Telefon kılıf modelleri, teknoloji ve stil sektörü içerisinde farklı bir moda haline gelmiştir. Giderek çeşitlerin artması ve talebin çoğalması ile birlikte yılın trend iphone kılıf modelleri de raflarda yerini almıştır. Figür ve desenlerin sıkça kullanıldığı modellerde, telefonlar ile renk uyumu da oldukça göze çarpmaktadır. 2017 yılının trend iphone kılıf modelleri hem cinsiyete hem de figürlere göre değişiklik göstermektedir.

Bayanlar İçin Kılıf Modelleri Nasıldır?

2017 yılında iphone kılıfları bayanlar için oldukça renkli olmakla birlikte, kadın ve dişilik temalarını da ön plana çıkartmıştır. Özellikle desen olarak, bayan resimlerinin kullanıldığı kılıf modellerinde, farklı ve zıt renklerin kullanımı da oldukça etkilidir. Hem renk skalası olarak hem de figür olarak Türk ve Hollywood sinemasının bayan aktris resimlerinden faydalanılmıştır.

Erkekler İçin Kılıf Modelleri Nasıldır?

Erkeksi yapıyı ön plana çıkartmak isteyenler için daha koyu renk ve ağır figürlerin kullanıldığı telefon kılıflarına ilgi oldukça yüksektir. Hobi ya da yaşam tarzınızı yansıtan resimli kılıflar bulmak oldukça kolay hale gelmiştir. Erkekler için de hem güçlü bir renk skalası kullanılarak kılıf modelleri renklendirilmiş hem de daha çok erkek imajını simgeleyen figürler kullanılmıştır. Telefon kılıflarının önemli bir moda haline geldiği günümüzde, hem yaşam tarzınızı yansıtmak hem de etrafa daha çekici görünmek için erkeksi modellerin ağır bastığı kılıfları tercih etmelisiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*