Yandex Reklamları Vermek İsteyen Girişimciler İçin: Yandex Direct

Özellikle son senelerde internet kullanan kişi sayısı oldukça artmıştır. İnternet insanların birçok farklı yönden işine yaramıştır. Hatta günümüzde insanlar interneti ticari amaçla bile kullanabilmektedir. Bu ticari amaçlardan birisi de, reklamcılık ile ilgilidir.

İnternet reklamcılığı günümüzde çok yaygın bir şekilde yapılmaktadır. Ancak internet reklamcılığında da, reklamın nerede yapıldığı önemli bir mevzudur. Reklamın, işlek bir site veya arama motorunda yapılması, hedef kitleye ulaşılabilmesi konusunda önemlidir. Bu durumda en çok beğenilen ve milyonlar tarafından kullanılan arama motoru olan Yandex devreye girmektedir.

Yandex reklam vermek açısından son derece kârlı bir alternatif olmaktadır. Gerek fiyatların uygun olması gerek hedef kitleye ulaşma sürecinin hızlı olması Yandex’in tercih edilebilirlik seviyesini arttırmaktadır. Yandex’te reklam vermek, son derece kolaydır.

Yandex Reklam Seçenekleri

Yandex, kullanıcılarına birkaç farklı reklam seçeneği sunmaktadır. Bu da, reklam vermek isteyen kişiler için daha avantajlı olmaktadır. Yandex’in kullanıcılarına sunduğu dört farklı seçenek bulunmaktadır. Bu dört seçenek ise Dinamik Gösterimler, Garantili Gösterimler, Özel Alan ve Yandex Görüntülü Reklam şeklindedir.

Yandex Görüntülü Reklam

Yandex çok beğenilen ve çok kullanılan bir web bilgi portalı olmanın yanı sıra bir arama motorudur. Bu yüzden de, reklamlarınızda hedef kitlenize ulaşmanız son derece mümkündür. Yandex’in en avantajlı reklam seçeneği olan Yandex Görüntülü Reklamları, sıklıkla tercih edilmektedir. u reklamlarda, görüntülü arama reklamları, Yandex sitesinin arama sonuçları sayfasında gösterilmektedir.

Yandex reklam vermek için LAYSOS firmasından destek alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*